Poniedziałek - Piątek 7:00 - 17:00, Sobota 8:00-13:00

Pellet „Olczyk” – klasa premium w przystępnej cenie

s3
0

Jak powszechnie wiadomo, produkt produktowi nie równy. Często usługi lub dobra tego samego typu różnią się, ze względu na lepszą lub gorszą jakość, niższą lub wyższą cenę. Nie inaczej jest z pelletem. Firma Instalterm jest oficjalnym dystrybutorem pelletu pochodzącego z tartaku „Olczyk”, który spełnia najwyższe standardy.

Tartak OLCZYK od szeregu lat należy do najszybciej rozwijających się zakładów w branży drzewnej w Polsce. Jest niekwestionowanym liderem w produkcji tarcicy, więźby dachowej oraz innych wyrobów z drewna sosnowego, takich jak płyta klejona, pale winogronowe, palisada toczona i granulat drzewny /pellet/. Blisko dwudziestoletnie doświadczenie w przecieraniu drewna oraz przemyślane inwestycje pozwalają zrealizować praktycznie każde zlecenie według potrzeb i wymagań klienta.Szczególny nacisk kładziemy na indywidualne podejście do każdego klienta, co pozwala nam wyjść naprzeciw jego potrzebom i wymaganiom.
Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta wynikające z profesjonalnej obsługi oraz oferowanie usług na miarę potrzeb. 

(http://tartakolczyk.home.pl/)

Tartak „Olczyk” posiada certyfikaty ENplus A1 (PL 004), oraz DINplus (7A189).

Są one gwarancją jakości wytwarzanego pelletu.

EN PLUS A1DIN PLUS

Pellet „Olczyk” powstaje z okorowanego drewna sosnowego. Ma ono lepsze właściwości spalania niż drewno pochodzące z innych rodzajów drzew. Cały proces wytwarzania produktu można zobaczyć na poniższym filmiku.

 

Właściwości pelletu „Olczyk”

  • średnica: 6mm +/- 1mm, 8mm +/- 1mm
  • długość: 3.15 </= L</=40mm
  • wilgotność do 6%
  • bardzo niska zawartość popiołu około 0,3%
  • ciepło spalania około 20000 J/g
  • wartość opałowa powyżej 18300 kJ
  • gęstość nasypowa pow. 650 kg/m³

 

Dlaczego „Olczyk”?

Poniżej znajduje się filmik, na którym przedstawione jest porównanie spalania pelletu „Olczyk” na tle produktów oferowanych przez innych producentów.

 

Tartak „Olczyk” oferuje dostawę pelletu w postaci 15 kg worków, Big-Bagów po 1200 kg lub wedle życzenia klienta, a także luzem- nowoczesną cysterną.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta http://tartakolczyk.home.pl/produkty/pelleta/ lub do siedziby firmy Instalterm w Krzeszowicach.

Blog Attachments