Poniedziałek - Piątek 7:00 - 17:00, Sobota 8:00-13:00

W branży od 1998 roku

Na przestrzeni lat zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i zyskaliśmy zaufanie wielu zadowolonych klientów, z którymi bez przerwy współpracujemy. Na początku oferta firmy ograniczała się do działalności w zakresie usług związanych z branżą systemów grzewczych.

Z biegiem czasu i zapotrzebowaniem rynku, firma powiększała swoją ofertę o handel i usługi w branży systemów instalacyjnych i grzewczych, a od 2005 roku jest też aktywna w gałęzi systemów budowlanych oraz wyposażenia łazienek.

Nasz Zespół

Nasz zespół składa się z 12 osób, a firma nastawiona jest na współpracę z klientami indywidualnymi oraz firmami.

Na tle konkurencji Instalterm wyróżnia się renomą oraz stałym rozwojem zarówno w kwestii podnoszenia kwalifikacji i szkolenia pracowników, jak i doboru coraz lepszych materiałów i technik niezbędnych do realizowania zleceń.

Kompleksowe usługi

Kompleksowo wykonujemy usługi zapewniając materiały, transport i odpowiednich fachowców. Nasza praca rozpoczyna się już na etapie planowania. W czasie wykonywania zlecenia cały czas jesteśmy do dyspozycji klienta.

Potwierdzeniem wysokiej jakości prac jest 36 miesięczna gwarancja.

Centrum Grzewczo-Budowlane

Posiadamy też Centrum Grzewczo–Budowlane z powierzchnią magazynową, która gwarantuje dużą dostępność, od ręki, większości potrzebnego asortymentu. Duża ilość powierzchni magazynowej oraz własny park samochodów, umożliwia sprawną realizację zamówienia z dowozem do klienta. Wszystkie potrzebne narzędzia i materiały mamy zawsze pod ręką, dlatego klient nie musi czekać na realizację zamówienia.

Fakty o Nas:

2,567

Zadowolonych Klientów

1,984

Pozytywnych Opinii

835

Instalacji z gwarancją jakości

167

Doskonałych Realizacji

Opinie Naszych Klientów

Ostatniej zimy skorzystałam z oferty firmy Instalterm i kupiłam grzejniki PURMO. Jestem bardzo zadowolona. Firma dostarczyła je do mnie w krótkim czasie, a montaż poszedł szybko i sprawnie. Grzejniki dają dużo ciepła, a do tego bardzo ładnie się prezentują.

dodane przez
Anna

Po zakupie grzejnika gazowego byłem zaskoczony tym jak ta firma fachowo podchodzi do sprawy montażu. Wszystko odbyło się zgodnie z normami, a czas w jakim panowie uwinęli się z instalacją był naprawdę krótki. Wszystko działa sprawnie już kilka lat. Polecam.

dodane przez
Mariusz

Bałam się, że po zmianie starego wysłużonego grzejnika gazowego nowy zostanie zamontowany źle i dojdzie do jakiejś awarii. Nic takiego nie miało miejsca. Bardzo szybka dostawa i profesjonalne podejście do zamontowania nowego piecyka skłaniają mnie tylko do tego, żeby polecić firmę Instalterm!

dodane przez
Grażyna

Świetna firma. Sprzedają porządne produkty. Kontakt z firmą był zadowalający, czas oczekiwania na dostawę był dosyć krótki, a montaż przebiegł bardzo płynnie.

dodane przez
Adam

Nasi Partnerzy: