Poniedziałek - Piątek 7:00 - 17:00, Sobota 8:00-13:00
Nasza firma działa na rynku od 1998 roku. Od tamtej pory mamy na swoim koncie setki realizacji prac instalacyjnych: instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji grzewczych, realizacji całych kotłowni, instalacji solarnych czy wentylacji i klimatyzacji. Liczne realizacje są potwierdzeniem naszej rzetelności i fachowości. Przy tak dużej ilości zrealizowanych inwestycji trudno wymienić je wszystkie. Mamy jednak swoje ulubione historie:

Problem w kotłowni buforowej

Nasz klient skorzystał z oferty innej firmy instalacyjnej w momencie wykonywania kotłowni buforowej. Niestety zastosowane rozwiązania nie spełniały jego oczekiwań, a firma wykonująca usługę upierała się w prawidłowości jej wykonania. Nasz klient zwrócił się do nas o pomoc w rozwiązaniu problemu. Na miejscu nasi specjaliści odkryli, że poprzednicy nieprawidłowo podłączyli zbiornik buforowy, co powodowało brak ciepłej wody w momencie załączenia centralnego ogrzewania. Zaproponowaliśmy własny sposób podłączenia, który ostatecznie rozwiązał problem. Po jego zastosowaniu klient stwierdził, że jesteśmy genialni!

Kontrola zaworu bezpieczeństwa kotła gazowego

Duża inwestycja w zakładzie mechanicznym. Podczas odbioru pracownik UDT przeprowadzający kontrolę sprawdzał poprawność zabezpieczeń w kotłowni. Odbiór zakończył się pozytywnie. Jednak na drugi dzień klient dzwoni z przerażeniem, że w układzie instalacji C.O nie ma ciśnienia. Zareagowaliśmy natychmiast. Na miejscu, po oględzinach okazało się że kontrola zaworu bezpieczeństwa nie została przeprowadzona we właściwy sposób. Efekt - spadek ciśnienia z instalacji czego następstwem było zablokowanie kotła gazowego i brak ogrzewania działającego obiektu. Skontrolowaliśmy zawór bezpieczeństwa, wyregulowaliśmy go, napełniliśmy i odpowietrzyliśmy układ, po czym go uruchomiliśmy. I do tej pory działa. Nasz klient jest bardzo zadowolony z szybkiej reakcji, z szybkiej diagnozy i szybkiego rozwiązania problemu.

Awaria kotła podczas zimy

Bardzo często odbieramy telefony od osób, które nie mogą sobie poradzić z obsługą np. sterownika do kotła, czy nagle kocioł przestaje pracować przy dużym mrozie, a w domu np. są małe dzieci. Nawet jeśli nie zawsze serwisant może podjechać w takiej sytuacji, instruujemy telefonicznie klientów co należy zrobić i po zastosowaniu się do zaleceń naszych fachowców problem znika dzięki czemu klienci są bardzo zadowoleni, wdzięczni i polecają nas jako sprawdzonych instalatorów.

Masz pytania, chcesz zostać naszym klientem? Skontaktuj się:

Imię i nazwisko (wymagane)

Firma

Telefon (wymagane)

E-mail (wymagane)

Treść wiadomości